Nasi eksperci

Od 2009r. K.A.V. realizuje projekty doradcze i szkoleniowe w obszarze bezpieczeństwa dla firm z różnych branż. Aby pomóc naszym Klientom zrealizować założone cele, współpracujemy z doświadczonymi doradcami, certyfikowanymi audytorami i trenerami.

Budujemy efektywne zespoły eksperckie na potrzeby konkretnego projektu. 

 

Nasi eksperci

Monika Michasiewicz-Krzątała

Jest właścicielką K.A.V., doświadczonym przedsiębiorcą, doradcą, agentem celnym i audytorem oraz certyfikowanym trenerem. Zarządza projektami, prowadzi audyty celne i audyty bezpieczeństwa, analizuje procesy oraz ryzyko związane z ich realizacją.

Od 2008r. skutecznie wspiera przedsiębiorców ubiegających się o certyfikat/pozwolenie AEO w spełnieniu wymogów i kryteriów określonych przepisami prawa celnego. Pomaga optymalizować procesy, minimalizować ryzyko oraz podnosić bezpieczeństwo procesów związanych z obrotem międzynarodowym.

Pracując wiele lat w doradztwie biznesowym i finansowym zdobyła szerokie doświadczenie w projektach prowadzonych na zlecenie małych, średnich i dużych polskich oraz międzynarodowych firm z różnych branż, w szczególności TSL, motoryzacyjnej, lotniczej, technologicznej, FMCG, chemicznej i odzieżowej.

Monika była głównym ekspertem w Deloitte w Polsce, specjalizującym się w zagadnieniach celnych mających kluczowe znaczenie w postępowaniu AEO. Jest autorką wielu artykułów dotyczących problematyki bezpiecznego łańcucha dostaw publikowanych zarówno w specjalistycznych magazynach, jak i prasie codziennej.
Jako doświadczony trener biznesu efektywnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców.

Wierzy, że: “Nie ma problemu, którego nie można rozwiązać, czasami jest taki, którego nie możemy rozwiązać sami”.

Michał Maziuk

Jest specjalistą bezpieczeństwa informacji i systemów teleinformatycznych z 20 letnim doświadczeniem, certyfikowanym audytorem wiodącym Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) wg. ISO 27001 oraz audytorem ISO 27002, ISO 27005, IS0 31000, PCI DSS.

Uczestniczył w kompleksowych wdrożeniach Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w oparciu o ISO 27001, pomagał firmom z różnych branż w przygotowaniach do certyfikacji. Projektuje i audytuje systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Michał wspiera przedsiębiorstwa ubiegające się o świadectwo AEO w spełnieniu kryteriów i wymogów związanych z bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych (RODO). Posiada wieloletnie doświadczenie jako dyrektor Działu audytu i bezpieczeństwa oraz konsultant w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji. Był głównym m.in. konsultantem i szefem Działu Bezpieczeństwa Informacji w BizTech Konsulting S.A., Dasoft S.A.

Posiada praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa oraz opracowywaniu i weryfikacji polityk bezpieczeństwa.

Nasze atuty

  • Wysoka jakość w dobrej cenie
  • Wiedza i wieloletnie doświadczenie
  • Rzetelność w prowadzeniu projektów
  • Elastyczność oferty
  • Przyjazny klimat współpracy